Wynajem autokarów we Wrocławiu

Wrocław, "Mała Wenecja", jest jednym z najbardziej znanych polskich miast. Centrala wynajmu autokarów "Poland Bus" z radością pomoże Państwu w trakcie pobytu we Wrocławiu, udostępniając swoje nowoczesne i wygodne autokary. Nieważne, czy chodzi o przewóz osób, czy zwiedzanie Wrocławia autokarem: z przyjemnością oferujemy autokary każdej wielkości z kierowcą. Dzięki nam oszczędzą Państwo mnóstwo cennego czasu, zarówno przy procesie rezerwacji, jak i w trakcie samej wycieczki.

Możliwe usługi transportu osób we Wrocławiu

Mogą Państwo między innymi zarezerwować autokary "Poland Bus" do następujących rodzajów transportu w Wrocławiu, do Wrocławia i z Wrocławia:

  • Przewóz osób: "Poland Bus" oferuje autokary dla grup każdej wielkości: 8, 20, 40, czy 60-osobowe. Podstawimy dla Państwa minibusy, busy i autokary z kierowcami, którzy o każdej porze odbiorą Państwa z dowolnego miejsca i zawiozą do każdego punktu we Wrocławiu, reszcie Polski, tudzież w całej Europie.
  • Zwiedzanie Wrocławia autokarem: nasi kierowcy z przyjemnością zabiorą Państwa busem lub autokarem do najważniejszych zabytków np. gotyckiego ratusza, na rynek lub do Panoramy Racławickiej, gdzie znajduje się Bitwa pod Racławicami, jeden z największych obrazów batalistycznych na świecie. Zwiedzanie miasta autokarem umożliwia szybkie poznanie wspaniałego Wrocławia.
  • Jednodniowe wycieczki z Wrocławia: nasze autokary z Wrocławia zawiozą Państwa do najpiękniejszych zabytków i malowniczych celów wycieczek poza Wrocławiem. Dzięki naszym minibusom, busom i autokarom różnych rodzajów mogą Państwo wygodnie dostać się do każdego miejsca, na przykład do Kościołów Pokoju w Świdnicy (największy kościół szachulcowy w Europie) i Jaworze, czy do zachwycającego zamku Książ, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO, podobnie jak wspomniane kościoły.
  • Transfery lotniskowe z/do Wrocławia: nasze autokary są do Państwa dyspozycji, także gdy chcą Państwo dostać się z miasta na lotnisko i odwrotnie. Możemy po przylocie odebrać grupę autokarem lub busem i zawieźć ją do wybranego miejsca; równie chętnie odbierzemy ją o dowolnej porze z każdego miejsca i zabierzemy na lotnisko we Wrocławiu.

Wynajem autokarów we Wrocławiu

Aby bez więszego trudu wynająć autokar we Wrocławiu, prosimy o konktakt pod adresem . Zespół wynajmu autokarów "Poland Bus" z przyjemnością przygotuje dla Państwa ofertę cenową na wynajem autokaru we Wrocławiu i okolicach oraz odpowie na wszystkie pytania.