Witamy w Poland Bus!

Wynajem autobusów w PolsceDzięki Poland Bus mogą Państwo wynająć autokary i mikrobusy z doświadczonym, lokalnym kierowcą na każdego rodzaju zwiedzanie lub do przewozu osób na terenie Polski. Każde zamówienie składane w Poland Bus obsługiwane jest przez centralne biuro wynajmu autobusów City Tours Europa w Wiedniu, Austria. Przewozy i wycieczki autokarowe realizowane są przez starannie wybranych przewoźników. Obok różnorodnych form wynajmu autobusów Poland Bus oferuje odpowiednie autokary na następujące przejazdy i wycieczki w Polsce:

Przewóz osób w Polsce

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół z przyjemnością doradzi Państwu przy rezerwacji odpowiedniej formy przewozu osób, na przykład:

  • Lokalny przewóz osób: jeżeli chcą Państwo przejechać z jednego miejsca do drugiego na obszarze polskiego miasta, mogą Państwo przez naszą firmę wynająć autobus, który przewiezie Państwa z wybranego miejsca spotkania do celu.
  • Transfery lotniskowe: z chęcią zorganizujemy dla Państwa autobus z kierowcą, który po przybyciu odbierze Państwa z dowolnego portu lotniczego na terenie Polski, a przed odlotem odwiezie na wybrane lotnisko.
  • Przewozy krajowe: biorąc pod uwagę fakt, że latanie jest coraz bardziej skomplikowane, a podróż pociągiem mało komfortowa, przejazd autokarem staje się istotną alternatywą dla tych środków transportu, również na długich dystansach. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z licznych zalet autobusów, zapraszamy do rezerwacji naszych autokarów i mikrobusów na podróż między wybranymi miejscami lub miastami w Polsce
  • Przewozy międzynarodowe: na koniec w naszej firmie mogą Państwo zarezerwować również przejazd autokarowy z Polski do każdego miejsca w Europie lub też z dowolnego punktu w Europie do Polski.

Wycieczki

Najlepszym sposobem na odkrycie licznych polskich zabytków jest rezerwacja wycieczki autokarowej z miejscowym kierowcą i doświadczonym przewodnikiem. Niezależnie od Państwa planów zwiedzania Polski: zespół Poland Bus chętnie pomoże Państwu w wynajmie odpowiedniego autobusu lub autokaru, zamówieniu przewodnika oraz zarezerwowaniu pokoi hotelowych i zaplanowaniu grupowego menu. Ponadto ułatwimy Państwu rezerwację biletów na imprezy w Polsce. Przede wszystkim oferujemy autobusy i autokary na następujące formy wycieczek:

  • Zwiedzanie miasta: odkryjcie Państwo zabytki najpiękniejszych miast Polski w naszym wygodnym autobusie razem z miejscowym pilotem wycieczek. Rozkoszujcie się zwiedzaniem Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Krakowa, Katowic i innych polskich miast na pokładzie jednego z naszych komfortowych autokarów, wsłuchując się w interesujące objaśnienia profesjonalnego przewodnika.
  • Wycieczki autokarowe: oferujemy pouczające, a jednocześnie bardzo interesujące wycieczki w okolice wszystkich polskich miast razem z doświadczonym przewodnikiem w wygodnym autobusie lub busie z kierowcą.

Wycieczki autokarowe po Europie

Oprócz wyżej wymienionych wycieczek autokarowych w Polsce chętnie pomożemy Państwu w zamówieniu autokarów na podróże po całej Europie. Przykładowo mogą Państwo liczyć na naszą pomoc przy planowaniu i realizacji indywidualnych podróży na Ukrainę, Białoruś, Litwę, do Rosji, Niemiec, Czech i Austrii, jak również z przyjemnością wesprzemy Państwa przy organizacji innych wycieczek po Europie.

Wynajem autobusów w Polsce

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat wynajmu autobusów lub chcą zarezerwować przewóz autokarem, prosimy o kontakt mailowy pod adresem lub telefoniczny z centralnym biurem wynajmu autobusów City Tours Europe pod numerem +43 1 966 02 61 lub +43 6991 952 49 44. Czekamy na Państwa zapytania i z przyjemnością doradzimy Państwu przy rezerwacji autobusów w Polsce!