Wynajem autokaru w Krakowie

Wynajem autokarów KrakówWybór Krakowa na cel Państwa podróży to doskonała decyzja: zachwycą się Państwo licznymi zabytkami oraz interesującymi miejscami w jego okolicach. Jeżeli chcą Państwo wynająć autokar, busa lub minibusa dla swojej grupy, aby wygodnie ją przewieźć z jednego punktu do drugiego, aby z pokładu autokaru odkryć miasto lub aby zorganizować wycieczkę do jednego z miejsc w pobliżu Krakowa, np. kopalni soli w Wieliczce lub dawnego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, możemy zaoferować Państwu odpowiedni autokar i zaproponować na przykład:

  • Transport osób z Krakowa: usługa wynajmu autokarów "Poland Bus" umożliwia Państwu wynajęcie autokarów różnych wielkości dla każdej liczby pasażerów lub zarezerwowanie elektrycznych "Melexów" i minibusów z kierowcą na wycieczki dla grupy liczącej do 8 osób. Dla większych grup, liczących 30, 40, 50 lub 60 osób z przyjemnością podstawimy autokary z kierowcą, które odbiorą Państwa z ustalonego miejsca o dowolnej godzinie i zawiozą do wybranego celu.
  • Przewozy z i na lotnisko: po przybyciu na lotnisko w Krakowie możemy odebrać Państwa autokarami i busami z kierowcą, a przy odjeździe nasze pojazdy zawiozą Państwa na lotnisko.
  • Transport osób w Krakowie: transport grupy wycieczkowej publicznymi środkami komunikacji często stanowi duże wyzwanie. Dlatego polecamy raczej wynajęcie autokaru w Krakowie, aby przewieźć grupę z punktu A do B w obrębie Krakowa. Nasi kierowcy z przyjemnością zabiorą Państwa naszymi autokarami i busami z każdego miejsca w Krakowie i zawiozą do znanych zabytków Krakowa. Autokary, busy, minibusy, melexy: wszystkie nasze pojazdy są do Państwa dyspozycji!
  • Regionalny i krajowy transport osób: planują Państwo pobyt w Krakowie i chcą przy okazji poznać okolice Krakowa? Z przyjemnością oferujemy dowolne przewozy i wycieczki ze zwiedzaniem okolic Krakowa, jak również całej Polski. Nasze autokary i nasi kierowcy są zawsze gotowi do drogi, zarówno aby zawieźć grupę kilka kilometrów od Krakowa jak i przez całą Polskę.

Wynajem autokaru w Krakowie

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zarezerwować pojazd do przewozu osób, zwiedzania czy na wycieczkę: zespół "Poland Bus" z chęcią pomoże Państwu przy zaplanowaniu podróży i doradzi w kwestii wynajmu autokarów i busów w Krakowie. Prosimy skontaktować się z nami pod adresem , nasz kompetentny zespół będzie cieszyć się z wiadomości i z przyjemnością udzieli informacji na temat dostępności i cen naszych autokarów z kierowcą.