Wynajem autokarów w Poznaniu

Jeżeli chcą Państwo w przyjemny i efektowny sposób odkryć zabytki Poznania, mogą Państwo u nas zarezerwować przewodnika po Poznaniu, jak również autokar z lokalnym kierowcą: zespół "Poland Bus" z przyjemnością oddaje do dyspozycji pojazdy każdej wielkości (minibusy, busy, autokary jedno- i dwupiętrowe) z kierowcą i oferuje usługi przewodnickie w wybranym języku. Nasi przewodnicy i kierowcy będą towarzyszyć Państwu w każdego rodzaju wycieczce, od zwiedzania Poznania przez jednodniowe wycieczki po okolicach miasta, aż po kilkudniowe wycieczki w całej Polsce. Nasza oferta obejmuje przykładowo wynajem przewodników, autokarów i busów oraz organizację wycieczek objazdowych, przewozu osób oraz wszystkich możliwych przewozów na obszarze Poznania lub mających w nim początek lub koniec:

  • Zwiedzania miasta autokarem: na pierwszą wizytę w Poznaniu polecamy zwiedzanie miasta autokarem z przewodnikiem. Z przyjemnością oddajemy Państwu do dyspozycji autokary wszystkich wielkości i oferujemy organizację usług przewodnickich na czas zwiedzania Poznania.
  • Piesze zwiedzanie miasta: nasza oferta obejmuje nie tylko zwiedzanie autokarem, lecz także piesze zwiedzanie miasta w towarzystwie kompetentnego przewodnika, który z przyjemnością oprowadzi Państwa po najważniejszych zabytkach miasta i opowie fakty i anegdoty z historii Poznania i Polski.
  • Transport osób autokarem: chcą Państwo przejechać autokarem z jednego punktu w obrębie Poznania do drugiego? W "Poland Bus" mogą Państwo zarezerwować przewóz osób autokarem z kierowcą na terenie Poznania. Mniejszym grupom oferujemy minibusy i busy, większe z przyjemnością przewieziemy jedno- lub dwupokładowym autokarem.
  • Transfery lotniskowe: po przylocie do Poznania z przyjemnością odbierzemy Państwa z lotniska w Poznaniu jednym z naszych autokarów lub busów i zawieziemy do wybranego punktu w Poznaniu lub jego okolicach. Równie chętnie zabierzemy Państwa z dowolnego miejsca na lotnisko w Poznaniu.

Rezerwacja usług przewodnickich i autokarów

Jeżeli chcą Państwo zarezerwować autokar w Poznaniu lub zarezerwować usługi przewodnika, który oprowadzi Państwa po mieście, jest to możliwe pod adresem . Ponad to z chęcią pomożemy ułożyć program zwiedzania lub wycieczki po Polsce. Zespół "Poland Bus" z przyjemnością przygotuje odpowiednią ofertę cenową w zależności od Państwa potrzeb i zainteresowań.