Przedsiębiorstwa autokarowe w Europie

Wynajem autokarów "Poland Bus" jest częścią europejskiej sieci wynajmu koncernu City Tours i współpracuje z centralami wynajmu, systemami rezerwacji oraz platformami wynajmu autokarów z Niemiec, Ukrainy, Austrii, Włoch i reszty Europy. Na tej stronie znajdą Państwo informacje i linki do stron naszych najważniejszych partnerów z zakresu wynajmu autokarów w Europie. Prosimy pamiętać, że "Poland Bus" nie bierze odpowiedzialności za treść obcych stron internetowych.

Wynajem autokarów w Europie

  • Wynajem autokarów Niemcy: sieć wynajmu autokarów "Deutschland Bus" jest usługą touroperatora City Tours Niemcy, który zajmuje się pośrednictwem w wynajmie wygodnych i nowoczesnych autokarów z kierowcą na obszarze Niemiec. Poprzez centralę wynajmu firmy City Tours można zamówić autokary z kierowcą do przewozu osób i zwiedzania autokarem w Berlinie, Brandenburgii, Meklemburgii-Pomorzu Przednim, Szlezwiku-Holsztyn, Hamburgu, Dolnej Saksonii, Bremie, Nadrenii Północnej-Westfalii, Nadrenii-Palatynacie, Saarze, Badenii-Wirtembergii, Hesji, Turyngii, Saksonii-Anhalt i Bawarii.
  • Wynajem autokarów Austria: razem z przedsiębiorstwami z całej Austrii touroperator City Tours oferuje wszystkie możliwe rodzaje wycieczek autokarowych i wynajem autokarów w Vorarlbergu, Tyrolu, Salzburgu, Górnej Austrii, Dolnej Austrii, Wiedniu, Burgenlandzie, Styrii i Karyntii. Ponad to na stronie internetowej "Austria Bus" znajdą Państwo informacje i propozycje wycieczek w Austrii oraz krótką prezentację najważniejszych zabytków i miejsc wycieczkowych Austrii.
  • Wynajem autokarów Ukraina: specjalną ofertą touroperatora City Tours Polska jest wynajem autokarów różnych wielkości z kierowcą na Ukrainie, między innymi w Kijowie, Charkowie, Lwowie i Doniecku.
  • Wynajem autokarów Europa: razem z przedsiębiorstwami z Polski, Niemiec, Austrii, Włoch, Słowenii, Ukrainy i reszty Europy "AutobusVermietung.com" umożliwia zamówienie pojazdu dowolnej wielkości do przewozu osób, zwiedzania autokarem, jak również na jedno- i wielodniowe wycieczki w całej Europie.

Wynajem autokarów w Europie

Jeżeli chcą Państwo wynająć autokar z kierowcą gdzieś w Europie, na przykład w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech, Słowenii lub na Ukrainie, prosimy o kontakt pod . Razem z partnerskimi przedsiębiorstwami autokarowymi "Poland Bus" z przyjemnością przygotuje dla Państwa odpowiednią ofertę przewozu osób lub zwiedzania autokarem dowolnego miejsca w Europie.