Wynajem autokarów w Warszawie

Wynajem autokarów w PolsceDzięki "Warsaw Buses", wspólnej ofercie firm autokarowych z Warszawy i okolic oraz touroperatora City Tours Polska, grupy wycieczkowe każdej wielkości mogą dowolnie wynająć odpowiedni autokar z kierowcą do zwiedzania Warszawy, transportu osób w, z i do Warszawy oraz na wycieczki jedno- i kilkudniowe po Polsce i innych państwach Europy.

Dostępne pojazdy w Warszawie

W "Warsaw Buses" mogą Państwo wynająć następujące pojazdy na wycieczki i do przewozu osób w Warszawie i w innych miastach Polski:

  • minibusy z kierowcą: grupom składającym się z najwyżej ośmiu uczestników "Warsaw Buses" z przyjemnością oferuje minibusy z kierowcą; zarówno do przewozu osób z i na lotnisko w Warszawie, jak również transportu osób w mieście i na wycieczki połączone ze zwiedzaniem Warszawy.
  • busy z kierowcą: dla grupy powyżej dziewięciu osób minibus jest zbyt małym środkiem transportu; stąd centrala wynajmu autokarów "Warsaw Buses" oferuje wycieczki ze zwiedzaniem oraz przewóz osób w Warszawie busami z kierowcą. Wraz z przedsiębiorstwami partnerskimi z Warszawy "Warsaw Buses" może podstawić dla Państwa busy każdej wielkości: od dziesięcio-, przez piętnasto- do dwudziestoosobowych.
  • autokary z kierowcą: dla więcej niż dwudziestu jeden osób bus nie jest wystarczająco dużym środkiem transportu. "Poland Bus" we współpracy z partnerskimi przedsiębiorstwami oferuje autokary z kierowcą i chętnie wynajmie je do przewozu osób w Warszawie, transferów lotniskowych oraz na czas wycieczek po Warszawie i jej okolicach.

Wynajem autokaru w Warszawie

Jeżeli chcieliby Państwo wynająć autokar w Warszawie, mogą to Państwo szybko i łatwo zrobić, wysyłając nam e-maila pod adres . Z przyjemnością udzielimy Państwu informacji na temat aktualnych cen i dostępności minibusów, busów i autokarów oraz odpowiemy na wszystkie pytania z zakresu rezerwacji i zamówienia autokaru w Warszawie.