Rezerwacja autokarów w Katowicach

Zamówienie autokaru w KatowicachCzy chcą Państwo zwiedzić Katowice, lecz nie wiedzą, jakimi środkami komunikacji się poruszać? Z przyjemnością polecamy lokalne środki transportu: zespół wynajmu autokarów "Poland Bus" oferuje autokary we wszystkich wymiarach z kierowcą, zarówno małym, jak i dużym grupom wycieczkowym.

Przykłady przewozów

Nasze busy, minibusy i autokary mogą zostać wynajęte na przykładowo następujące rodzaje przewozów i wycieczek:

  • Transfery lotniskowe: Chcieliby Państwo wygodnie i bez utrudnień komunikacji miejskiej przewieźć grupę z lotniska do Katowic? Nasi kierowcy będą czekać na Państwa po przylocie i bezpiecznie zawiozą do każdego miejsca w Katowicach np. do hotelu, zabytku lub hali widowiskowej Spodek. Równie chętnie nasze autokary, busy i minibusy zawiozą Państwa do miejsc położonych w okolicach Katowic i odbiorą z każdego punktu, aby następnie zabrać na lotnisko w Katowicach.
  • Przewóz osób: idealną opcją przewiezenia grupy z jednego miejsca do drugiego na obszarze Katowic jest zamówienie transportu. Z przyjemnością podstawimy dla Państwa wygodne autokary każdej wielkości z kierowcą i zabierzemy Państwa grupę.
  • Zwiedzanie miasta autokarem: nasi doświadczeni kierowcy z Katowic są do Państwa dyspozycji w trakcie każdej usługi i chętnie zawiozą Państwa autokarem, busem lub minibusem do dowolnego zabytku. Ponad to z przyjemnością pośredniczymy przy zamówieniu przewodników z Katowic, którzy pokażą i opowiedzą o okolicznych zabytkach.
  • Lokalny i krajowy przewóz osób: czy chcieliby Państwo odwiedzić zabytek lub miejsce, które nie znajduje się w Katowicach? Nie ma problemu: wynajem autokarów "Poland Bus" chętnie zorganizuje dla Państwa przewóz osób lub wycieczkę autokarową w okolice Katowic, jak również oferuje możliwość wynajmu autokaru, busa lub minibusa do transportu osób w całej Polsce. Ponad to z przyjemnością zawieziemy Państwa do miejsc położonych na terenie Czech i Słowacji, jak również całej Europy.

Zamówienie autokaru w Katowicach

W celu zamówienia autokaru lub uzyskania informacji na temat przewozu osób, zwiedzania miasta lub wycieczki autoakrowej prosimy o kontakt pod adresem ; z przyjemnością pomożemy Państwu w każdej kwestii dotyczącej wynajmu autokaru, busa lub minibusa.