Rezerwacja autokarów z kierowcą w Gdańsku

Planują Państwo wycieczkę do Gdańska, ale nie mają na miejscu do dyspozycji żadnego środka transportu? Zespół wynajmu autokarów "Poland Bus" oferuje Państwu przewóz osób na obszarze Gdańska, regionalny przewóz osób z i do Gdańska, transfery lotniskowe, wycieczki objazdowe, wycieczki jedno- i kilkudniowe w całej Polsce busami i autokarami z kierowcą.

Dostępne w Gdańsku autokary

Poprzez centralę wynajmu autokarów "Poland Bus" mogą Państwo wynająć między innymi następujące rodzaje nowoczesnych i wygodnych autokarów:

  • Minibusy z kierowcą: dzięki ścisłej kooperacji "Poland Bus" ze starannie wybranymi przedsiębiorstwami autokarowymi z Gdańska i okolic, grupy wycieczkowe liczące do ośmiu uczestników w każdej chwili mogą wynająć minibusa z kierowcą i zorganizować przejazd każdego rodzaju. Przykładowo może to być transfer lotniskowy, wycieczka ze zwiedzaniem, przewóz osób w obrębie miasta, wycieczka jedno- lub kilkudniowa i inne.
  • Busy z kierowcą: dla grup liczących od 9 do 20 osób gdańska centrala autokarowa oferuje busy dla 10, 14, 16 lub 20 osób, każdy odpowiednio wyposażony, aby Państwa podróż przebiegła wygodnie.
  • Autokary z kierowcą: większym grupom 30-, 40-, 50- lub 60-osobowym "Poland Bus" z przyjemnością oddaje do dyspozycji autokary z kierowcą do przewozu osób w obrębie miasta i do transportu pomiędzy Gdańskiem, a każdym miejscem w Polsce. Ponad to mogą Państwo u nas wynająć autokary na wycieczki objazdowe po Gdańsku oraz wycieczki jedno- i kilkudniowe w całej Europie.

Wynajem autokaru w Gdańsku

Bliższe informacje na temat zamówienia pojazdu w Gdańsku do przewozu osób i na wycieczki z przyjemnością udzielimy Państwu pod adresem . Po otrzymaniu Państwa zapytania, możliwie szybko prześlemy Państwu naszą ofertę cenową, dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.